Jednu expresní dodávku do 48 hodin prosím! - C.E. Schneckenflügel GmbH
K prehledu

Jednu expresní dodávku do 48 hodin prosím!

Pro náš tým na lisu 3 to není žádný problém!

Náročných termínů se nebojíme, protože rychlost je naším krédem. U této zakázky na 8,7tunovou šnekovnici proběhly všechny fáze, tj. od stavu „čeká“ přes „aktivováno“ až k „vyrobeno a připraveno k odeslání“, během pouhých 48 hodin. Tomu říkáme nadzvuková rychlost. Takovéto bleskové expresní dodání bylo možné díky našemu energickému týmu, který dobrovolně pracoval na tři směny, aby kvalitní šnekovnici dokončil. A svou roli v tom sehrálo samozřejmě i naše precizní digitální plánování výroby. Jsme hrdí na náš tým a na to, že jsme bleskovou dodávkou mohli podpořit dlouholetého zákazníka.

Expresní dodání ještě není standardní službou, ale pracujeme na tom, abychom pro naše zákazníky byli ještě rychlejší a spolehlivější. Pokud tedy budete zase něco potřebovat, stačí nám zavolat!

Dobré informace přímo od lídra na trhu!

Nyní se přihlásit k odběru newsletteru.

Přihlášení k odběru newsletteru
Nach oben scrollen