Ekspresno hitro v 48 urah! - C.E. Schneckenflügel GmbH
Za pregled

Ekspresno hitro v 48 urah!

Za našo ekipo na stiskalnici 3 to ni problem!

Ne bojimo se časovnih pritiskov, saj je hitrost naša vrlina. Od stanja »na čakanju« do »aktivirano« ter »proizvedeno in pripravljeno za dostavo« je za to naročilo več kot 8,7 ton polžnih segmentov preteklo samo 48 ur – temu pravimo nadzvočna hitrost. To bliskovito hitro dostavo sta omogočila naša energična ekipa, ki po potrebi v treh izmenah izdeluje visokokakovostne polžne segmente, in naše natančno digitalno načrtovanje proizvodnje. Ponosni smo na našo ekipo in da smo dolgoletno stranko lahko podprli z ekspresno hitro dostavo.

Ekspresno hitro še ni del standardne ponudbe, vendar se trudimo, da bi bili za naše stranke še hitrejši in zanesljivejši. Če gre torej kdaj na tesno, se obrnite na nas!

Dobro obveščeni z Novicami vodilnega na trgu!

Prijavite se na Novice

Prijava na Novice
Nach oben scrollen